Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA

Tescoma Teploměr Digitální DELÍCIA

Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Tescoma
Cena:479.00 Kč
Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA 4,5 (90%) 16 hodnocení

Teploměr DELÍCIA měří rychle a přesně teplotu uvnitř pečených i vařených pokrmů. Má nerezovou jehlici s měřícím čidlem ve špičce. Teploměr zapíchnutý nebo ponořený do pokrmu změří rychle teplotu uvnitř moučníků, polev, rozvarů, omáček, nápojů a ostatních sladkých i slaných pokrmů. Teplotu lze měřit ve stupních Celsia i Fahrenheita, je opatřen funkcí HOLD, která po krátkém stisknutí naměřenou teplotu podrží na displeji pro snadné přečtení. Teploměr je odolný vůči páře a vlhkosti. Je je dodáván s ochranným pouzdrem a s baterií. Teploměr během tepelné úpravy nepochechávejte vložený v pokrmu, ihned po ukončení měření jej vyjměte. Teploměr NENÍ VHODNÝ DO MYČKY.


 • Berlinger Haus 6dílná sada nožů ve stojanu Lady Collection
  Berlinger Haus 6dílná sada nožů ve stojanu Lady Collection

  Luxusní sada kvalitních nerezových nožů s designovým nerezovým stojanem. Nože jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, mají nepřilnavé..

  1395.00 Kč
 • Litinová podložka pod hrnec Kruh, bílá
  Litinová podložka pod hrnec Kruh, bílá

  Tato praktická a zajímavá podložka s krajkovým vzorem je primárně určena pod hrnce a pánve. Ale jistě ji využijete jako podložku i v..

  119.00 Kč
 • Tescoma Krájecí kolébka SONIC
  Tescoma Krájecí kolébka SONIC

  Čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomické rukojeti z odolného plastu. Po použití omyjte a osušte, ukládejte mimo dosah dětí...

  249.00 Kč
 • ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP
  ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP

  Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné..

  79.00 Kč
 • Tescoma Lis na česnek PRESTO
  Tescoma Lis na česnek PRESTO

  Vynikající ke snadnému lisování česneku, vyjímatelná vložka pro rychlé čištění. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli,..

  159.00 Kč
 • Tescoma Teploměr na víno UNO VINO
  Tescoma Teploměr na víno UNO VINO

  Vynikající pro měření správné teploty vína, teploměr navlékněte na láhev a po cca 30 sekundách se zobrazí teplota ve stupních..

  159.00 Kč
 • TESCOMA nůž univerzální AZZA 13 cm
  TESCOMA nůž univerzální AZZA 13 cm

  Univerzální nůž AZZA se stane nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Vyroben kováním z jediného kusu prvotřídní..

  339.00 KčVybavení pro: Kuchyňské nože V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit tescoma teploměr digitální delÍcia!
© 2021 Kontakt