Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN TURBO multifunkční parní vysavač

Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN TURBO Multifunkční Parní Vysavač

Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN TURBO multifunkční parní vysavač

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Polti
Cena:21490.00 Kč
Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN TURBO multifunkční parní vysavač 3,5 (70%) 20 hodnocení

Profesionální, multifunkční parní čistič: vysává, čistí párou a vysušuje. Nejenže je Unico špičkový vysavač, ale je také velmi výkonným parním čističem. Stačí jediný tah a síla parního čištění zanechá jakýkoliv povrch čistý a zbavený bakterií. Rychle, efektivně a bez chemických přípravků.Unico je spolehlivý parťák proti alergiím navržený k nejúčinnějšímu zachycování částic prachu. Stejně efektivně zachycuje i pyl, čímž předchází sezónním alergiím. HEPA filtr spolu s 5 fázovou filtrací vrací dokonale očištěný vzduch zpět do domácnosti. Unico má integrovaný parní bojler, který průběžně generuje páru. Nejenže tímto ušetříte peníze za chemické prostředky, ale úklid provedete hygienicky a citlivě k životnímu prostředí. Parní čističe Unico prokázaly v testech od nezávislých laboratoří, že účinně eliminují až 99,99 % nejčastějších bakterií a virů.Inovativní kartáč Multibrush zvládne vše - vysávání, čištění párou a vysoušení. Jediné kliknutí nastaví pozici kartáče v závislosti na čištěném povrchu a jeho funkci. Nemusíte vkládat textilní návleky k parnímu čištění nebo vysoušení. Kartáč má jemné štětinky, které nepoškrábají citlivé plochy a gumové vložky pro čištění a vysoušení náročných povrchů. Unico MCV80_Total Clean & Turbo nabízí širokou škálu příslušenství, které Vám pomůže vyčistit úplně celý domov s jedním přístrojem.Přístroj má 3 automatické programy, pomocí kterých zvládne důkladný úklid úplně každý. Stačí zvolit odpovídající program a ten se o všechno postará sám, ať už se jedná o správnou kalibraci parního či sacího výkonu nebo kombinaci obou funkcí. Dále je Unico vybaven automatickým doplňováním vody, díky kterému stačí vodu průběžně dolít bez nutnosti zastavení činnosti. Díky praktické prodloužené rukojeti se při manipulaci přístrojem nebudete muset ohýbat, což vám umožní volný pohyb do všech stran. Připevněte si speciální držák k rukojeti a mějte veškeré příslušenství ihned po ruce.Unico MCV85_Total Clean&Turbo byl navržen a sestaven v Itálii. Každému kroku byla věnována důkladná péče a pozornost, které zajišťují kvalitu výsledného produktu.


 • Bezsáčkový vysavač Sencor SVC 512VT-EUE2
  Bezsáčkový vysavač Sencor SVC 512VT-EUE2

  Bezsáčkový vysavač od Sencoru s novým cyklónovým systémem čtvrté generace, který dokonale odděluje prach od vzduchu už na prvním..

  1499.00 Kč
 • Sencor SVC 8621TI
  Sencor SVC 8621TI

  Tyčový bezsáčkový vysavač 2 v 1 s možností vyjmutí ruční jednotky a se systémem cyklónové filtrace HEPA filtrem je lehký, tichý a..

  3299.00 Kč
 • Concept VP4380 Ruční vysavač 18,5 V Real Force
  Concept VP4380 Ruční vysavač 18,5 V Real Force

  Ruční vysavač Concept VP4380 Real Force pro váš rychlý a efektivní úklid. Vysoká sací síla, dlouhá výdrž a bohaté příslušenství..

  1999.00 Kč
 • Bravo Bezsáčkový vysavač Busty B-4699
  Bravo Bezsáčkový vysavač Busty B-4699

  S bezsáčkovým vysavačem Busty B-4699 už nemusíte řešit a neustále kupovat nové sáčky. Budete mít nádobu o objemu 3 litrů a..

  1659.00 Kč
 • Concept VP4351 ruční vysavač WET DRY RISER PET 11,1 V
  Concept VP4351 ruční vysavač WET DRY RISER PET 11,1 V

  S ručním vysavačem VP4351 značky Concept dosáhnete rychlého a efektivního úklidu. Vyniká extrémním sacím výkonem a moderním designem...

  1139.00 Kč
 • Orava Volcano
  Orava Volcano

  Ultra tichý a výkonný sáčkový vysavač VOLCANO je výborným pomocníkem v domácnosti. Energetický úsporný ECO motor s vynikajícím..

  3499.00 KčVybavení pro: Vysavače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče je možné objevit polti unico mcv80_total_clean turbo multifunkční parní vysavač!
© 2021 Kontakt